Kemal Erimtan

Portatif Çelik Konstrüksiyon Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

Kendinizi ve şirketinizi üyelerimize kısaca tanıtmanızı rica edebilir miyiz?
03/06/1945 Flensburg doğumluyum. Meral Feyzioğlu ile evliyim. Canan adında bir kızım Beren ve Ceren adlarında iki torunum var. Sırasıyla Aydın Okul, Alman Lisesi, Avusturya Lisesi, Dallas Üniversitesi, Zwartber Pilot Eğitmenliği Akademisinde okudum. Sanayiciyim. S.p.r.l. İnbuma Brüksel Uluslararası Pazarlama Şirketini kurucu üyesiyim yönetim kurulu üyeliğini yaptım. B.L.B. Büro und Lagereinrichtungen GmbH nın ortağı ve yönetim kurulu üyeliğini yaptım. B.L.B Sistem Mobilya San. ve Tic. Ltd. Şirketinin kurucu üyesi olup yönetim kurulu üyeliğini yaptım. P.Ç.K Portatif Çelik Konstrüksiyon San. ve Tic. Anonim Şirketinin ortağı vede yönetim kurulu üyeliği yaptım.

TABA Türk Amerikan Sanayiçi ve İşadamları Derneği yönetim kurulu üyesi genel sekreterliği yaptım. ESİDER Esenyurt Sanayici ve İş adamları Derneğinin kurucu Başkanlığını yaptım. İSİFED İstanbul 3.Bölge Sanayici ve İşadamları Federasyonu kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyeliğini yaptım.
GALATASARAY Spor Kulübünde sporculuk Yönetim kurulu üyeliği Divan kurulu üyeliği yaptım. BEYLERBEYİ Futbol Kulübü yönetim kurulu üyeliği 2. Başkanlık yaptım. MODA Deniz Kulübü üyesi istişare kurulu üyesiyim.

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odasının yönetim kuruluna aday oluyorum, çünkü …
40 yıllık Sanayici vede Ticaret birikiminin getirdiği deneyim ve birikimimin, AHK nın 24 senelik üyeliğinin getirdiği ilişki birikiminin AHK yönetim kurulu üyeliği ve AHK Başkanlık görevlerimin tecrübelerinin iki ülke arasındaki sanayi ve ticari ilişkilerinin geliştirilmesine yararlı olacağını düşünmem yeniden aday olmaya neden olmuştur .

Oda için vizyonumu bir cümleyle ifade etmek istersem  …
Yukarıda tanımladığım üstlendiğim yapmış olduğum görevlerim vizyonumu içermektedir.

Bize söylemek istediğiniz başka bir şey var mı?
Seçimlerin Odamız için hayırlı olmasını temenni ederim.